[ seznam akcí | příručka | administrace ]

Valmez Cup 2.ročník 5.8. 2019 - 1.9. 2019 - přihláška
Turnaj je pořádaný pro registrované i neregistrované hráče.Hraje se v kategorii jednotlivců: MUŽI a ŽENY v discíplíně 120 HS


05.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
05.08.2019 17:00
Pavel Milo
pondělí
05.08.2019 17:00
Miroslav Macháček
pondělí
05.08.2019 17:00
František Fojtík
pondělí
05.08.2019 17:00
Petr Jandík
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
Kristýna Blechová TJ Sokol Šanov
pondělí
05.08.2019 18:00
Ivana Blechová
pondělí
05.08.2019 18:00
Petr Blecha 602979684
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00

06.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 11:00
Tomáš Juřík TJ Sokol Luhačovice 737123166
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 17:00
úterý
06.08.2019 18:00
úterý
06.08.2019 18:00
úterý
06.08.2019 18:00
úterý
06.08.2019 18:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 20:00
úterý
06.08.2019 20:00
úterý
06.08.2019 20:00
úterý
06.08.2019 20:00

07.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
07.08.2019 17:00
středa
07.08.2019 17:00
středa
07.08.2019 17:00
středa
07.08.2019 17:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00

08.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
08.08.2019 18:00
Vlková Meteor Praha
čtvrtek
08.08.2019 18:00
Vlková Meteor Praha
čtvrtek
08.08.2019 18:00
Vlková Meteor Praha
čtvrtek
08.08.2019 18:00
Vlková meteor Praha
čtvrtek
08.08.2019 19:00
Vlková Meteor Praha
čtvrtek
08.08.2019 19:00
Vlková Meteor Praha 605225136
čtvrtek
08.08.2019 19:00
čtvrtek
08.08.2019 19:00
čtvrtek
08.08.2019 20:00
čtvrtek
08.08.2019 20:00

09.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 16:00
pátek
09.08.2019 16:00
pátek
09.08.2019 16:00
pátek
09.08.2019 16:00
pátek
09.08.2019 17:00
pátek
09.08.2019 17:00
pátek
09.08.2019 17:00
pátek
09.08.2019 17:00
pátek
09.08.2019 18:00
pátek
09.08.2019 18:00
pátek
09.08.2019 18:00
pátek
09.08.2019 18:00
pátek
09.08.2019 19:00
pátek
09.08.2019 19:00
pátek
09.08.2019 19:00
pátek
09.08.2019 19:00
pátek
09.08.2019 20:00
pátek
09.08.2019 20:00
pátek
09.08.2019 20:00
pátek
09.08.2019 20:00

10.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
10.08.2019 10:00
sobota
10.08.2019 10:00
sobota
10.08.2019 10:00
sobota
10.08.2019 10:00
sobota
10.08.2019 11:00
sobota
10.08.2019 11:00
sobota
10.08.2019 11:00
sobota
10.08.2019 11:00
sobota
10.08.2019 12:00
Juraj Mišina KK Hustra Uhrovec jurajmisina7@gmail.com 0944446757
sobota
10.08.2019 12:00
Juraj Mišina KK Hustra Uhrovec jurajmisina7@gmail.com 0944446757
sobota
10.08.2019 12:00
Juraj Mišina KK Hustra Uhrovec jurajmisina7@gmail.com 0944446757
sobota
10.08.2019 12:00
Juraj Mišina KK Hustra Uhrovec jurajmisina7@gmail.com 0944446757
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 13:00
sobota
10.08.2019 14:00
sobota
10.08.2019 14:00
sobota
10.08.2019 14:00
sobota
10.08.2019 14:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 18:00
Adam Palko KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 18:00
Jan Mecerod KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 18:00
Jiří Zemek KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 18:00
Jiří Axman KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 19:00
Dalibor Matyáš KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 19:00
Jiří Zemek KK Slovan Rosice adampalko6@gmail.com
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00

11.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00

12.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
12.08.2019 17:00
pondělí
12.08.2019 17:00
pondělí
12.08.2019 17:00
pondělí
12.08.2019 17:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00

13.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
13.08.2019 10:00
Milan Kováč ml. Tatran Sučany kovacmi@gmail.com
úterý
13.08.2019 10:00
Milan Kováč st. Tatran Sučany
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 11:00
Milan Kováč ml. Tatran Sučany kovacmi@gmail.com
úterý
13.08.2019 11:00
Milan Kováč st. Tatran Sučany
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 17:00
úterý
13.08.2019 17:00
úterý
13.08.2019 17:00
úterý
13.08.2019 17:00
úterý
13.08.2019 18:00
úterý
13.08.2019 18:00
úterý
13.08.2019 18:00
úterý
13.08.2019 18:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00

14.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
14.08.2019 17:00
středa
14.08.2019 17:00
středa
14.08.2019 17:00
středa
14.08.2019 17:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 19:00
středa
14.08.2019 19:00
středa
14.08.2019 19:00
středa
14.08.2019 19:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00

15.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
15.08.2019 17:00
čtvrtek
15.08.2019 17:00
čtvrtek
15.08.2019 17:00
čtvrtek
15.08.2019 17:00
čtvrtek
15.08.2019 18:00
čtvrtek
15.08.2019 18:00
čtvrtek
15.08.2019 18:00
čtvrtek
15.08.2019 18:00
čtvrtek
15.08.2019 19:00
čtvrtek
15.08.2019 19:00
čtvrtek
15.08.2019 19:00
čtvrtek
15.08.2019 19:00
čtvrtek
15.08.2019 20:00
čtvrtek
15.08.2019 20:00
čtvrtek
15.08.2019 20:00
čtvrtek
15.08.2019 20:00

16.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 16:00
pátek
16.08.2019 16:00
pátek
16.08.2019 16:00
pátek
16.08.2019 16:00
pátek
16.08.2019 17:00
pátek
16.08.2019 17:00
pátek
16.08.2019 17:00
pátek
16.08.2019 17:00
pátek
16.08.2019 18:00
pátek
16.08.2019 18:00
pátek
16.08.2019 18:00
pátek
16.08.2019 18:00
pátek
16.08.2019 19:00
Radim Čuřík SK Baník Ratíškovice 774972456
pátek
16.08.2019 19:00
Jarmila Bábíčková SK Baník Ratíškovice 774972456
pátek
16.08.2019 19:00
Rychlovský Luděk KK Vyškov
pátek
16.08.2019 19:00
Zálešák Aleš KC Hodonín
pátek
16.08.2019 20:00
pátek
16.08.2019 20:00
pátek
16.08.2019 20:00
pátek
16.08.2019 20:00

17.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
17.08.2019 10:00
sobota
17.08.2019 10:00
sobota
17.08.2019 10:00
sobota
17.08.2019 10:00
sobota
17.08.2019 11:00
Jindřich Jukl SK SC Svitavy-Lány 608021505
sobota
17.08.2019 11:00
Stanislav Nosek Zálabák Smiřice 608021505
sobota
17.08.2019 11:00
Václav Klička Sparta Praha 608021505
sobota
17.08.2019 11:00
Karel Janovský Kuželky Přelouč 608021505
sobota
17.08.2019 12:00
sobota
17.08.2019 12:00
sobota
17.08.2019 12:00
sobota
17.08.2019 12:00
sobota
17.08.2019 13:00
sobota
17.08.2019 13:00
sobota
17.08.2019 14:00
sobota
17.08.2019 14:00
sobota
17.08.2019 14:00
sobota
17.08.2019 14:00
sobota
17.08.2019 15:00
sobota
17.08.2019 15:00
sobota
17.08.2019 15:00
sobota
17.08.2019 15:00
sobota
17.08.2019 16:00
sobota
17.08.2019 16:00
sobota
17.08.2019 16:00
sobota
17.08.2019 16:00
sobota
17.08.2019 17:00
sobota
17.08.2019 17:00
sobota
17.08.2019 17:00
sobota
17.08.2019 17:00
sobota
17.08.2019 18:00
sobota
17.08.2019 18:00
sobota
17.08.2019 18:00
sobota
17.08.2019 18:00
sobota
17.08.2019 19:00
sobota
17.08.2019 19:00
sobota
17.08.2019 19:00
sobota
17.08.2019 19:00
sobota
17.08.2019 20:00
sobota
17.08.2019 20:00
sobota
17.08.2019 20:00
sobota
17.08.2019 20:00

18.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
18.08.2019 10:00
Richard Ťulpa KK CAMO SLAVIČÍN Richard.tulpa@seznam.cz
neděle
18.08.2019 10:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 10:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 10:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 11:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 11:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 11:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 11:00
Richard Ťulpa
neděle
18.08.2019 12:00
neděle
18.08.2019 12:00
neděle
18.08.2019 12:00
neděle
18.08.2019 12:00
ROMAN PRACHAR HLUK 739988561
neděle
18.08.2019 13:00
neděle
18.08.2019 13:00
neděle
18.08.2019 13:00
neděle
18.08.2019 13:00
neděle
18.08.2019 14:00
neděle
18.08.2019 14:00
neděle
18.08.2019 14:00
neděle
18.08.2019 14:00
neděle
18.08.2019 15:00
neděle
18.08.2019 15:00
neděle
18.08.2019 15:00
neděle
18.08.2019 15:00
neděle
18.08.2019 16:00
neděle
18.08.2019 16:00
neděle
18.08.2019 16:00
neděle
18.08.2019 16:00
neděle
18.08.2019 17:00
neděle
18.08.2019 17:00
neděle
18.08.2019 17:00
neděle
18.08.2019 17:00
neděle
18.08.2019 18:00
neděle
18.08.2019 18:00
neděle
18.08.2019 18:00
neděle
18.08.2019 18:00
neděle
18.08.2019 19:00
neděle
18.08.2019 19:00
neděle
18.08.2019 19:00
neděle
18.08.2019 19:00
neděle
18.08.2019 20:00
neděle
18.08.2019 20:00
neděle
18.08.2019 20:00
neděle
18.08.2019 20:00

19.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
19.08.2019 17:00
Chlevišťan TJ Odry k.chlevistan@seznam.cz
pondělí
19.08.2019 17:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 17:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 17:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 18:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 18:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 18:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 18:00
Chlevišťan TJ Odry
pondělí
19.08.2019 19:00
pondělí
19.08.2019 19:00
pondělí
19.08.2019 19:00
pondělí
19.08.2019 19:00
pondělí
19.08.2019 20:00
pondělí
19.08.2019 20:00

20.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
20.08.2019 10:00
úterý
20.08.2019 10:00
úterý
20.08.2019 10:00
úterý
20.08.2019 10:00
úterý
20.08.2019 11:00
úterý
20.08.2019 11:00
úterý
20.08.2019 11:00
úterý
20.08.2019 11:00
úterý
20.08.2019 17:00
úterý
20.08.2019 17:00
úterý
20.08.2019 17:00
úterý
20.08.2019 17:00
úterý
20.08.2019 18:00
úterý
20.08.2019 18:00
úterý
20.08.2019 18:00
úterý
20.08.2019 18:00
úterý
20.08.2019 19:00
úterý
20.08.2019 19:00
úterý
20.08.2019 19:00
úterý
20.08.2019 19:00
úterý
20.08.2019 20:00
úterý
20.08.2019 20:00
úterý
20.08.2019 20:00
úterý
20.08.2019 20:00

21.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
21.08.2019 17:00
středa
21.08.2019 17:00
středa
21.08.2019 17:00
středa
21.08.2019 17:00
středa
21.08.2019 18:00
středa
21.08.2019 18:00
středa
21.08.2019 18:00
středa
21.08.2019 18:00
středa
21.08.2019 19:00
středa
21.08.2019 19:00
středa
21.08.2019 19:00
středa
21.08.2019 19:00
středa
21.08.2019 20:00
středa
21.08.2019 20:00
středa
21.08.2019 20:00
středa
21.08.2019 20:00

22.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
22.08.2019 17:00
čtvrtek
22.08.2019 17:00
čtvrtek
22.08.2019 17:00
čtvrtek
22.08.2019 17:00
čtvrtek
22.08.2019 18:00
čtvrtek
22.08.2019 18:00
čtvrtek
22.08.2019 18:00
čtvrtek
22.08.2019 18:00
čtvrtek
22.08.2019 19:00
čtvrtek
22.08.2019 19:00
čtvrtek
22.08.2019 19:00
čtvrtek
22.08.2019 19:00
čtvrtek
22.08.2019 20:00
čtvrtek
22.08.2019 20:00
čtvrtek
22.08.2019 20:00
čtvrtek
22.08.2019 20:00

23.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
23.08.2019 10:00
pátek
23.08.2019 10:00
pátek
23.08.2019 10:00
pátek
23.08.2019 10:00
pátek
23.08.2019 11:00
pátek
23.08.2019 11:00
pátek
23.08.2019 11:00
pátek
23.08.2019 11:00
pátek
23.08.2019 15:00
pátek
23.08.2019 15:00
pátek
23.08.2019 15:00
pátek
23.08.2019 15:00
pátek
23.08.2019 16:00
pátek
23.08.2019 16:00
pátek
23.08.2019 16:00
pátek
23.08.2019 16:00
pátek
23.08.2019 17:00
pátek
23.08.2019 17:00
pátek
23.08.2019 17:00
pátek
23.08.2019 17:00
pátek
23.08.2019 18:00
pátek
23.08.2019 18:00
pátek
23.08.2019 18:00
pátek
23.08.2019 18:00
pátek
23.08.2019 19:00
pátek
23.08.2019 19:00
pátek
23.08.2019 19:00
pátek
23.08.2019 19:00
pátek
23.08.2019 20:00
pátek
23.08.2019 20:00
pátek
23.08.2019 20:00
pátek
23.08.2019 20:00

24.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
24.08.2019 10:00
sobota
24.08.2019 10:00
sobota
24.08.2019 10:00
sobota
24.08.2019 10:00
ROMAN PRACHAR HLUK 739988561
sobota
24.08.2019 11:00
sobota
24.08.2019 11:00
sobota
24.08.2019 11:00
sobota
24.08.2019 11:00
sobota
24.08.2019 12:00
sobota
24.08.2019 12:00
sobota
24.08.2019 12:00
sobota
24.08.2019 12:00
sobota
24.08.2019 13:00
sobota
24.08.2019 13:00
sobota
24.08.2019 13:00
sobota
24.08.2019 13:00
sobota
24.08.2019 14:00
sobota
24.08.2019 14:00
sobota
24.08.2019 14:00
sobota
24.08.2019 14:00
sobota
24.08.2019 15:00
sobota
24.08.2019 15:00
sobota
24.08.2019 15:00
sobota
24.08.2019 15:00
sobota
24.08.2019 16:00
sobota
24.08.2019 16:00
sobota
24.08.2019 16:00
sobota
24.08.2019 16:00
sobota
24.08.2019 17:00
sobota
24.08.2019 17:00
sobota
24.08.2019 18:00
sobota
24.08.2019 18:00
sobota
24.08.2019 18:00
sobota
24.08.2019 18:00
sobota
24.08.2019 19:00
sobota
24.08.2019 19:00
sobota
24.08.2019 19:00
sobota
24.08.2019 19:00
sobota
24.08.2019 20:00
sobota
24.08.2019 20:00
sobota
24.08.2019 20:00
sobota
24.08.2019 20:00

25.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
25.08.2019 10:00
neděle
25.08.2019 10:00
neděle
25.08.2019 10:00
neděle
25.08.2019 10:00
neděle
25.08.2019 11:00
neděle
25.08.2019 11:00
Ondrej Ferenci KK Tatran Bratislava ferond81@gmail.com
neděle
25.08.2019 11:00
Lenka Žurková TJ Nový Jičín
neděle
25.08.2019 11:00
Iva Volná TJ Nový Jičín 737475186
neděle
25.08.2019 12:00
neděle
25.08.2019 12:00
neděle
25.08.2019 12:00
neděle
25.08.2019 12:00
neděle
25.08.2019 13:00
neděle
25.08.2019 13:00
neděle
25.08.2019 13:00
neděle
25.08.2019 13:00
neděle
25.08.2019 14:00
neděle
25.08.2019 14:00
neděle
25.08.2019 14:00
neděle
25.08.2019 14:00
neděle
25.08.2019 15:00
neděle
25.08.2019 15:00
neděle
25.08.2019 15:00
neděle
25.08.2019 15:00
neděle
25.08.2019 16:00
neděle
25.08.2019 16:00
neděle
25.08.2019 16:00
neděle
25.08.2019 16:00
neděle
25.08.2019 17:00
neděle
25.08.2019 17:00
neděle
25.08.2019 17:00
neděle
25.08.2019 17:00
neděle
25.08.2019 18:00
neděle
25.08.2019 18:00
neděle
25.08.2019 18:00
neděle
25.08.2019 18:00
neděle
25.08.2019 19:00
neděle
25.08.2019 19:00
neděle
25.08.2019 20:00
neděle
25.08.2019 20:00
neděle
25.08.2019 20:00
neděle
25.08.2019 20:00

26.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
26.08.2019 17:00
pondělí
26.08.2019 17:00
pondělí
26.08.2019 17:00
pondělí
26.08.2019 17:00
pondělí
26.08.2019 18:00
pondělí
26.08.2019 18:00
pondělí
26.08.2019 18:00
pondělí
26.08.2019 18:00
pondělí
26.08.2019 19:00
pondělí
26.08.2019 19:00
pondělí
26.08.2019 19:00
pondělí
26.08.2019 19:00
pondělí
26.08.2019 20:00
pondělí
26.08.2019 20:00
pondělí
26.08.2019 20:00
pondělí
26.08.2019 20:00

27.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
27.08.2019 10:00
úterý
27.08.2019 10:00
úterý
27.08.2019 10:00
úterý
27.08.2019 10:00
úterý
27.08.2019 11:00
úterý
27.08.2019 11:00
úterý
27.08.2019 11:00
úterý
27.08.2019 11:00
úterý
27.08.2019 17:00
úterý
27.08.2019 17:00
úterý
27.08.2019 17:00
úterý
27.08.2019 17:00
úterý
27.08.2019 18:00
úterý
27.08.2019 18:00
úterý
27.08.2019 18:00
úterý
27.08.2019 18:00
úterý
27.08.2019 19:00
úterý
27.08.2019 19:00
úterý
27.08.2019 19:00
úterý
27.08.2019 19:00
úterý
27.08.2019 20:00
úterý
27.08.2019 20:00
úterý
27.08.2019 20:00
úterý
27.08.2019 20:00

28.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
28.08.2019 17:00
středa
28.08.2019 17:00
středa
28.08.2019 17:00
středa
28.08.2019 17:00
středa
28.08.2019 18:00
středa
28.08.2019 18:00
středa
28.08.2019 18:00
středa
28.08.2019 18:00
středa
28.08.2019 19:00
středa
28.08.2019 19:00
středa
28.08.2019 19:00
středa
28.08.2019 19:00
středa
28.08.2019 20:00
středa
28.08.2019 20:00
středa
28.08.2019 20:00
středa
28.08.2019 20:00

29.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
29.08.2019 17:00
čtvrtek
29.08.2019 17:00
čtvrtek
29.08.2019 17:00
čtvrtek
29.08.2019 17:00
čtvrtek
29.08.2019 18:00
čtvrtek
29.08.2019 18:00
čtvrtek
29.08.2019 18:00
čtvrtek
29.08.2019 18:00
čtvrtek
29.08.2019 19:00
čtvrtek
29.08.2019 19:00
čtvrtek
29.08.2019 19:00
čtvrtek
29.08.2019 19:00
čtvrtek
29.08.2019 20:00
čtvrtek
29.08.2019 20:00
čtvrtek
29.08.2019 20:00
čtvrtek
29.08.2019 20:00

30.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
30.08.2019 10:00
pátek
30.08.2019 10:00
pátek
30.08.2019 10:00
pátek
30.08.2019 10:00
pátek
30.08.2019 11:00
pátek
30.08.2019 11:00
pátek
30.08.2019 11:00
pátek
30.08.2019 11:00
pátek
30.08.2019 15:00
pátek
30.08.2019 15:00
pátek
30.08.2019 15:00
pátek
30.08.2019 15:00
pátek
30.08.2019 16:00
pátek
30.08.2019 16:00
pátek
30.08.2019 16:00
pátek
30.08.2019 16:00
pátek
30.08.2019 17:00
pátek
30.08.2019 17:00
pátek
30.08.2019 17:00
pátek
30.08.2019 17:00
pátek
30.08.2019 18:00
pátek
30.08.2019 18:00
pátek
30.08.2019 18:00
pátek
30.08.2019 18:00
pátek
30.08.2019 19:00
pátek
30.08.2019 19:00
pátek
30.08.2019 19:00
pátek
30.08.2019 19:00
pátek
30.08.2019 20:00
pátek
30.08.2019 20:00
pátek
30.08.2019 20:00
pátek
30.08.2019 20:00

31.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
31.08.2019 10:00
sobota
31.08.2019 10:00
sobota
31.08.2019 10:00
sobota
31.08.2019 10:00
sobota
31.08.2019 11:00
sobota
31.08.2019 11:00
sobota
31.08.2019 11:00
sobota
31.08.2019 11:00
sobota
31.08.2019 12:00
sobota
31.08.2019 12:00
sobota
31.08.2019 12:00
sobota
31.08.2019 12:00
sobota
31.08.2019 13:00
sobota
31.08.2019 13:00
sobota
31.08.2019 13:00
sobota
31.08.2019 13:00
sobota
31.08.2019 14:00
sobota
31.08.2019 14:00
sobota
31.08.2019 14:00
sobota
31.08.2019 14:00
sobota
31.08.2019 15:00
sobota
31.08.2019 15:00
sobota
31.08.2019 15:00
sobota
31.08.2019 15:00
sobota
31.08.2019 16:00
sobota
31.08.2019 16:00
sobota
31.08.2019 16:00
sobota
31.08.2019 16:00
sobota
31.08.2019 17:00
sobota
31.08.2019 17:00
sobota
31.08.2019 17:00
sobota
31.08.2019 17:00
sobota
31.08.2019 18:00
sobota
31.08.2019 18:00
sobota
31.08.2019 19:00
sobota
31.08.2019 19:00
sobota
31.08.2019 19:00
sobota
31.08.2019 19:00
sobota
31.08.2019 20:00
sobota
31.08.2019 20:00
sobota
31.08.2019 20:00
sobota
31.08.2019 20:00

01.09.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
01.09.2019 10:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov 736604956
neděle
01.09.2019 10:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov 736604956
neděle
01.09.2019 10:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov
neděle
01.09.2019 10:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov
neděle
01.09.2019 11:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov
neděle
01.09.2019 11:00
Blanka Mašková TJ Sokol Chýnov
neděle
01.09.2019 11:00
Bína Jan
neděle
01.09.2019 11:00
Bína Jan
neděle
01.09.2019 12:00
neděle
01.09.2019 12:00
neděle
01.09.2019 12:00
neděle
01.09.2019 12:00
neděle
01.09.2019 13:00
neděle
01.09.2019 13:00
neděle
01.09.2019 13:00
neděle
01.09.2019 13:00
neděle
01.09.2019 14:00
neděle
01.09.2019 14:00
neděle
01.09.2019 14:00
neděle
01.09.2019 14:00
neděle
01.09.2019 15:00
neděle
01.09.2019 15:00
neděle
01.09.2019 15:00
neděle
01.09.2019 15:00
neděle
01.09.2019 16:00
neděle
01.09.2019 16:00
neděle
01.09.2019 16:00
neděle
01.09.2019 16:00
neděle
01.09.2019 17:00
neděle
01.09.2019 17:00
neděle
01.09.2019 17:00
neděle
01.09.2019 17:00
neděle
01.09.2019 18:00
neděle
01.09.2019 18:00
neděle
01.09.2019 18:00
neděle
01.09.2019 18:00
neděle
01.09.2019 19:00
neděle
01.09.2019 19:00
neděle
01.09.2019 19:00
neděle
01.09.2019 19:00
neděle
01.09.2019 20:00
pavel milo TJ VAL MEZ
neděle
01.09.2019 20:00
Libor Vancura Zubří 606909898
neděle
01.09.2019 20:00
Petr Jandík VM
neděle
01.09.2019 20:00
Vlastimil Bělíček TJ Zbrojovka Vsetín


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)