[ seznam akcí | příručka | administrace ]

Radegast open 8.12. 2018 - 20.1. 2019 - 120hs - přihláška
Radegast open turnaj pro registrované a amaterké hráče, který je také součastí MČR dvojic ve dnech 8.12 2018 - 20.1.2019. Turnaj se hraje na 120 hs.


16.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
16.12.2018 11:00
neděle
16.12.2018 11:00
neděle
16.12.2018 11:00
neděle
16.12.2018 11:00
neděle
16.12.2018 12:00
neděle
16.12.2018 12:00
neděle
16.12.2018 12:00
neděle
16.12.2018 12:00
neděle
16.12.2018 13:00
neděle
16.12.2018 13:00
neděle
16.12.2018 13:00
neděle
16.12.2018 13:00
neděle
16.12.2018 14:00
Vlastimil Bělíček Zbrijovka Vsetín
neděle
16.12.2018 14:00
Libor Vančura Zubří 606909898
neděle
16.12.2018 14:00
Sailerova Anna SK Žižkov Praha
neděle
16.12.2018 14:00
Hrubý Petr SK Sparkasse Lambac/SK Žižkov Praha p.Petr.Hruby@seznam.cz
neděle
16.12.2018 15:00
Jaroslav Tobola Sedlnice 739094448
neděle
16.12.2018 15:00
Jaroslav Tobola Sedlnice 739094448
neděle
16.12.2018 15:00
Jaroslav Tobola Sedlnice 739094448
neděle
16.12.2018 15:00
Jaroslav Tobola Sedlnice 739094448
neděle
16.12.2018 16:00
neděle
16.12.2018 16:00
neděle
16.12.2018 16:00
neděle
16.12.2018 16:00
neděle
16.12.2018 17:00
neděle
16.12.2018 17:00
neděle
16.12.2018 17:00
neděle
16.12.2018 17:00
neděle
16.12.2018 18:00
neděle
16.12.2018 18:00
neděle
16.12.2018 18:00
neděle
16.12.2018 18:00
neděle
16.12.2018 19:00
neděle
16.12.2018 19:00
neděle
16.12.2018 19:00
neděle
16.12.2018 19:00
neděle
16.12.2018 20:00
neděle
16.12.2018 20:00
neděle
16.12.2018 20:00
neděle
16.12.2018 20:00

22.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
22.12.2018 10:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 10:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 10:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 10:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 11:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 11:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 11:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 11:00
Michaela Tobolová
sobota
22.12.2018 12:00
Topičová Natálie
sobota
22.12.2018 12:00
Bína Jan
sobota
22.12.2018 12:00
Dolák Martin Tj Zbrojovka Vsetín 733563860
sobota
22.12.2018 12:00
Utikalová karoline Kuželky Jiskra hazlov 733563860
sobota
22.12.2018 13:00
Metelka je blázen
sobota
22.12.2018 13:00
Ondra Topič
sobota
22.12.2018 13:00
sobota
22.12.2018 13:00
sobota
22.12.2018 14:00
sobota
22.12.2018 14:00
sobota
22.12.2018 14:00
sobota
22.12.2018 14:00
sobota
22.12.2018 15:00
sobota
22.12.2018 15:00
sobota
22.12.2018 15:00
sobota
22.12.2018 15:00
sobota
22.12.2018 16:00
sobota
22.12.2018 16:00
sobota
22.12.2018 16:00
sobota
22.12.2018 16:00

23.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
23.12.2018 10:00
Richard Ťulpa KK CAMO Slavíčín
neděle
23.12.2018 10:00
Richard Ťulpa KK CAMO Slavíčín
neděle
23.12.2018 10:00
Richard Ťulpa KK CAMO Slavíčín
neděle
23.12.2018 10:00
Richard Ťulpa
neděle
23.12.2018 11:00
Petr Pavelka Přerov
neděle
23.12.2018 11:00
Petr Pavelka Přerov
neděle
23.12.2018 11:00
Petr Pavelka Přerov
neděle
23.12.2018 11:00
Petr Pavelka Přerov
neděle
23.12.2018 12:00
neděle
23.12.2018 12:00
neděle
23.12.2018 12:00
Lumír Navrátil TJ Bojkovice 602 772 361
neděle
23.12.2018 12:00
Lumír Navrátil TJ Bojkovice 602 772 361
neděle
23.12.2018 13:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 13:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 13:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 13:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 14:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 14:00
Vladimír Mrlina Chasa
neděle
23.12.2018 15:00
neděle
23.12.2018 15:00
neděle
23.12.2018 15:00
neděle
23.12.2018 15:00
neděle
23.12.2018 16:00
neděle
23.12.2018 16:00
neděle
23.12.2018 16:00
neděle
23.12.2018 16:00
neděle
23.12.2018 17:00
neděle
23.12.2018 17:00
neděle
23.12.2018 17:00
neděle
23.12.2018 17:00
neděle
23.12.2018 18:00
neděle
23.12.2018 18:00
neděle
23.12.2018 18:00
neděle
23.12.2018 18:00
neděle
23.12.2018 19:00
neděle
23.12.2018 19:00
neděle
23.12.2018 19:00
neděle
23.12.2018 19:00
neděle
23.12.2018 20:00
neděle
23.12.2018 20:00
neděle
23.12.2018 20:00
neděle
23.12.2018 20:00

25.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
25.12.2018 09:00
úterý
25.12.2018 09:00
úterý
25.12.2018 09:00
úterý
25.12.2018 09:00
úterý
25.12.2018 10:00
úterý
25.12.2018 10:00
úterý
25.12.2018 10:00
úterý
25.12.2018 10:00
úterý
25.12.2018 11:00
úterý
25.12.2018 11:00
úterý
25.12.2018 11:00
úterý
25.12.2018 11:00
úterý
25.12.2018 12:00
úterý
25.12.2018 12:00
úterý
25.12.2018 12:00
úterý
25.12.2018 12:00
úterý
25.12.2018 13:00
úterý
25.12.2018 13:00
úterý
25.12.2018 13:00
úterý
25.12.2018 13:00
úterý
25.12.2018 14:00
úterý
25.12.2018 14:00
úterý
25.12.2018 14:00
úterý
25.12.2018 14:00

26.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
26.12.2018 09:00
středa
26.12.2018 09:00
středa
26.12.2018 09:00
středa
26.12.2018 09:00
středa
26.12.2018 10:00
středa
26.12.2018 10:00
středa
26.12.2018 10:00
středa
26.12.2018 10:00
středa
26.12.2018 11:00
Jandík
středa
26.12.2018 11:00
Jandík
středa
26.12.2018 11:00
Jandík
středa
26.12.2018 11:00
Jandík
středa
26.12.2018 12:00
Helisová
středa
26.12.2018 12:00
Svobodová Luha 775082924
středa
26.12.2018 12:00
Kratochvíl 777 006 292
středa
26.12.2018 12:00
Konečná Luha775 775082924
středa
26.12.2018 13:00
Janyšková M 723343693
středa
26.12.2018 13:00
Janyšková B
středa
26.12.2018 13:00
Helisová KSK UNION/ORTH
středa
26.12.2018 13:00
Kratochvíl KSK UNION/ORTH 777006292
středa
26.12.2018 14:00
středa
26.12.2018 14:00
středa
26.12.2018 14:00
středa
26.12.2018 14:00
středa
26.12.2018 15:00
středa
26.12.2018 15:00
středa
26.12.2018 15:00
středa
26.12.2018 15:00
středa
26.12.2018 16:00
středa
26.12.2018 16:00

27.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
27.12.2018 09:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 09:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 09:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 09:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 10:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 10:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 10:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 10:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 11:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 11:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 11:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 11:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 12:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 12:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 12:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 12:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 13:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 13:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 13:00
Bošnáková TKK Trenčín
čtvrtek
27.12.2018 13:00
Bošnáková TKK Trenčín

29.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
29.12.2018 09:00
sobota
29.12.2018 09:00
sobota
29.12.2018 09:00
sobota
29.12.2018 09:00
sobota
29.12.2018 10:00
Ondrouchová Slavia Kroměříž 603569284
sobota
29.12.2018 10:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 10:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 10:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 11:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 11:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 11:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 11:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 12:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 12:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 12:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 12:00
Ondrouchová
sobota
29.12.2018 13:00
Michal Šimek Husovice
sobota
29.12.2018 13:00
Michal Šimek Husovice
sobota
29.12.2018 13:00
Michal Šimek Husovice 728857099
sobota
29.12.2018 13:00
Michal Šimek Husovice

30.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
30.12.2018 09:00
Michal Pavič Nový Jičín michalp11@seznam.cz
neděle
30.12.2018 09:00
Michal Pavič Nový Jičín michalp11@seznam.cz
neděle
30.12.2018 09:00
neděle
30.12.2018 09:00
Roman Prachař Hluk 739988561
neděle
30.12.2018 10:00
Karel Chlevišťan TJ Odry k.chlevistan@seznam.cz
neděle
30.12.2018 10:00
Karel Chlevišťan TJ Odry k.chlevistan@seznam.cz
neděle
30.12.2018 10:00
Karel Chlevišťan TJ Odry k.chlevistan@seznam.cz
neděle
30.12.2018 10:00
Karel Chlevišťan TJ Odry k.chlevistan@seznam.cz
neděle
30.12.2018 11:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 11:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 11:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 11:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 12:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 12:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 12:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 12:00
Aleš Kohutek Sokol Bohumín akohutek@seznam.cz
neděle
30.12.2018 13:00
neděle
30.12.2018 13:00
neděle
30.12.2018 13:00
neděle
30.12.2018 13:00
neděle
30.12.2018 14:00
neděle
30.12.2018 14:00
neděle
30.12.2018 14:00
neděle
30.12.2018 14:00
roman prachař hluk 739988561
neděle
30.12.2018 15:00
neděle
30.12.2018 15:00
neděle
30.12.2018 15:00
neděle
30.12.2018 15:00
neděle
30.12.2018 16:00
neděle
30.12.2018 16:00
neděle
30.12.2018 16:00
neděle
30.12.2018 16:00
neděle
30.12.2018 17:00
neděle
30.12.2018 17:00
neděle
30.12.2018 17:00
neděle
30.12.2018 17:00
neděle
30.12.2018 18:00
Dana Uhříková Vsetín 603 755 523
neděle
30.12.2018 18:00
Ivana Marančáková Vsetín 734 549 465
neděle
30.12.2018 18:00
Jana Navláčilová Vsetin 734 549 465
neděle
30.12.2018 18:00
Jan Uhřík Vsetin 732 218 114
neděle
30.12.2018 19:00
neděle
30.12.2018 19:00
neděle
30.12.2018 19:00
neděle
30.12.2018 19:00
neděle
30.12.2018 20:00
neděle
30.12.2018 20:00
neděle
30.12.2018 20:00
neděle
30.12.2018 20:00

31.12.2018


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
31.12.2018 09:00
pondělí
31.12.2018 09:00
pondělí
31.12.2018 09:00
pondělí
31.12.2018 09:00
pondělí
31.12.2018 10:00
pondělí
31.12.2018 10:00
pondělí
31.12.2018 10:00
pondělí
31.12.2018 10:00
pondělí
31.12.2018 11:00
pondělí
31.12.2018 11:00
pondělí
31.12.2018 11:00
pondělí
31.12.2018 11:00
pondělí
31.12.2018 12:00
pondělí
31.12.2018 12:00
pondělí
31.12.2018 12:00
pondělí
31.12.2018 12:00
pondělí
31.12.2018 13:00
pondělí
31.12.2018 13:00
pondělí
31.12.2018 13:00
pondělí
31.12.2018 13:00
pondělí
31.12.2018 14:00
pondělí
31.12.2018 14:00
pondělí
31.12.2018 14:00
pondělí
31.12.2018 14:00

04.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
04.01.2019 15:00
pátek
04.01.2019 15:00
pátek
04.01.2019 15:00
pátek
04.01.2019 15:00
pátek
04.01.2019 16:00
pátek
04.01.2019 16:00
pátek
04.01.2019 16:00
pátek
04.01.2019 16:00
pátek
04.01.2019 17:00
pátek
04.01.2019 17:00
pátek
04.01.2019 17:00
pátek
04.01.2019 17:00
pátek
04.01.2019 18:00
pátek
04.01.2019 18:00
pátek
04.01.2019 18:00
pátek
04.01.2019 18:00
pátek
04.01.2019 19:00
pátek
04.01.2019 19:00
pátek
04.01.2019 19:00
pátek
04.01.2019 19:00
pátek
04.01.2019 20:00
pátek
04.01.2019 20:00
pátek
04.01.2019 20:00
pátek
04.01.2019 20:00

06.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
06.01.2019 10:00
Privoznik Tomi Slovakia Mix
neděle
06.01.2019 10:00
Duračka Palino Slovakia Mix
neděle
06.01.2019 10:00
Kuchárová Gabika Slovakia Mix
neděle
06.01.2019 10:00
Valigurová Katka Slovakia Mix
neděle
06.01.2019 11:00
neděle
06.01.2019 11:00
neděle
06.01.2019 11:00
neděle
06.01.2019 11:00
neděle
06.01.2019 12:00
neděle
06.01.2019 12:00
neděle
06.01.2019 12:00
neděle
06.01.2019 12:00
neděle
06.01.2019 13:00
neděle
06.01.2019 13:00
neděle
06.01.2019 13:00
neděle
06.01.2019 13:00
neděle
06.01.2019 14:00
neděle
06.01.2019 14:00
neděle
06.01.2019 14:00
neděle
06.01.2019 14:00
neděle
06.01.2019 15:00
neděle
06.01.2019 15:00
neděle
06.01.2019 15:00
neděle
06.01.2019 15:00
neděle
06.01.2019 16:00
neděle
06.01.2019 16:00
neděle
06.01.2019 16:00
neděle
06.01.2019 16:00
neděle
06.01.2019 17:00
neděle
06.01.2019 17:00
neděle
06.01.2019 17:00
neděle
06.01.2019 17:00
neděle
06.01.2019 18:00
neděle
06.01.2019 18:00
neděle
06.01.2019 18:00
neděle
06.01.2019 18:00
neděle
06.01.2019 19:00
neděle
06.01.2019 19:00
neděle
06.01.2019 19:00
neděle
06.01.2019 19:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00
neděle
06.01.2019 20:00

11.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
11.01.2019 13:00
pátek
11.01.2019 13:00
pátek
11.01.2019 13:00
pátek
11.01.2019 13:00
pátek
11.01.2019 16:00
pátek
11.01.2019 16:00
pátek
11.01.2019 16:00
pátek
11.01.2019 16:00

13.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
13.01.2019 12:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 12:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 12:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 12:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 13:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 13:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 13:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 13:00
Slavko Šarmír ZF Slovakia +421 905 746 190
neděle
13.01.2019 14:00
neděle
13.01.2019 14:00
neděle
13.01.2019 14:00
neděle
13.01.2019 14:00
neděle
13.01.2019 15:00
neděle
13.01.2019 15:00
neděle
13.01.2019 15:00
neděle
13.01.2019 15:00
neděle
13.01.2019 16:00
neděle
13.01.2019 16:00
neděle
13.01.2019 16:00
neděle
13.01.2019 16:00
neděle
13.01.2019 17:00
neděle
13.01.2019 17:00
neděle
13.01.2019 18:00
neděle
13.01.2019 18:00
neděle
13.01.2019 18:00
neděle
13.01.2019 18:00
neděle
13.01.2019 19:00
neděle
13.01.2019 19:00
neděle
13.01.2019 19:00
neděle
13.01.2019 19:00
neděle
13.01.2019 20:00
neděle
13.01.2019 20:00
neděle
13.01.2019 20:00
neděle
13.01.2019 20:00

18.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
18.01.2019 16:00
pátek
18.01.2019 16:00
pátek
18.01.2019 16:00
pátek
18.01.2019 16:00
pátek
18.01.2019 17:00
pátek
18.01.2019 17:00
pátek
18.01.2019 17:00
pátek
18.01.2019 17:00
pátek
18.01.2019 18:00
pátek
18.01.2019 18:00
pátek
18.01.2019 18:00
pátek
18.01.2019 18:00
pátek
18.01.2019 19:00
pátek
18.01.2019 19:00
pátek
18.01.2019 19:00
pátek
18.01.2019 19:00
pátek
18.01.2019 20:00
pátek
18.01.2019 20:00
pátek
18.01.2019 20:00
pátek
18.01.2019 20:00

19.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
19.01.2019 16:00
sobota
19.01.2019 16:00
sobota
19.01.2019 16:00
sobota
19.01.2019 16:00
sobota
19.01.2019 17:00
sobota
19.01.2019 17:00
sobota
19.01.2019 17:00
sobota
19.01.2019 17:00
sobota
19.01.2019 18:00
sobota
19.01.2019 18:00
sobota
19.01.2019 18:00
sobota
19.01.2019 18:00

20.01.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
20.01.2019 12:00
neděle
20.01.2019 12:00
neděle
20.01.2019 12:00
neděle
20.01.2019 12:00
neděle
20.01.2019 13:00
neděle
20.01.2019 13:00
neděle
20.01.2019 13:00
neděle
20.01.2019 13:00
neděle
20.01.2019 14:00
neděle
20.01.2019 14:00
neděle
20.01.2019 14:00
neděle
20.01.2019 14:00
neděle
20.01.2019 15:00
neděle
20.01.2019 15:00
neděle
20.01.2019 15:00
neděle
20.01.2019 15:00
neděle
20.01.2019 16:00
neděle
20.01.2019 16:00
neděle
20.01.2019 16:00
neděle
20.01.2019 16:00
neděle
20.01.2019 17:00
neděle
20.01.2019 17:00
neděle
20.01.2019 17:00
neděle
20.01.2019 17:00
neděle
20.01.2019 18:00
neděle
20.01.2019 18:00
neděle
20.01.2019 18:00
neděle
20.01.2019 18:00
neděle
20.01.2019 19:00
neděle
20.01.2019 19:00
neděle
20.01.2019 20:00
Pavel Milo VM
neděle
20.01.2019 20:00
neděle
20.01.2019 20:00
Libor Vančura Zubří
neděle
20.01.2019 20:00


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)